Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
87 oy / 3,68 puan
Firma Yetkilisi
:
Murat Kızıldağ
Telefon
:
Fax
:
0 212 728 96 61
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yeni Mah. M. Gürsu Cad. B:12 D:10
İstanbul / Silivri
Firmanın 30 yıl'lık bir geçmişi ve birikimi vardır çok çeşitli iş deneyimleri ve Türkiye’nin en saygın firmalarıyla tanışma ve çalışma sansını bulmuş bir firmayız. Yeni projelerinizde sizlerle çalışmayı arzu ederiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deltaş Makina İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deltaş Makina İnşaat firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.