Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
CE Yazılım Barkod Otomasyon Sistemleri

3 star rating
92 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Orhan Orhan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Çamlık Cad. No:48
İstanbul / Bahçelievler
Firmamız barkod otomasyon sistemleri ve rf ürün güvenliği üzerine faaliyet göstermektedir.
Market, mağaza, şarküteri, büfe, kırtasiye, giyim, konfeksiyon, restoran cafe otomasyonu, perakende satış mağazalarında arka ofis programları ile entegre bir şekilde otomasyon çalışmalarını anahtar teslim olarak yerine getirmekteyiz.
Her işletmeye özel veri tabanlarımız sayesinde sizi ürün tanımlama zahmetinden kurtararak en hızlı şekilde barkod sistemine geçiş sağlıyoruz.
Ekonomik fiyatlara barkod sistemleri kurarak daha fazla işletmenin barkod sistemiyle tanışmasını hedeflemekteyiz.
Stoklarımızda her çeşit barkod okuyucu otomasyon sistemine ait ürünler bulunmaktadır. Ayrıca mağazalar için en çok tercih edilen rf ürün güvenlik sistemlerini uygun fiyatlara kurmaktayız.
Türkiye genelinde yaygın servis ve bayi ağı ile hizmet veren firmamız, işletmeniz nerede olursa olsun size en iyi hizmet ve desteği verebilecek kapasiteye sahiptir.

Etiketler

Ürünlerimiz

CE Yazılım Barkod Otomasyon Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

CE Yazılım Barkod Otomasyon Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.