Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yıldız Arsa Ofisi

3 star rating
79 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Semih Yıldız
Telefon
:
Fax
:
0 212 593 13 46
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Gümüşpala Mah. E-5 Yanyol Üzeri No:116 Kat:1 D:2
İstanbul / Avcılar

Yıldız Arsa Ofisi - Hakkımızda

Tekirdağ, Marmaraereğlisi ve Yeniçiftlik'te imarlı, ifrazlı, plan-projeli, krediye uygun, kat irtifaklı, sahibinden satılık arsalar ve Arnavutköy'de yatırım teşvikli arsa.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yıldız Arsa Ofisi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yıldız Arsa Ofisi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.