Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
75 oy / 3,05 puan
Firma Yetkilisi
:
İsmail Şahin
Telefon
:
Fax
:
0 212 587 94 45
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Turgut Özal Cad. Börekçi Veli Sok. No:4/a Çapa
İstanbul / Fatih

Tıp Kitabevi - Hakkımızda

İstanbul Medikal Yayıncılık, yenilikçi fikirleri ile her zaman takdir toplamıştır. Ülkemizde ilk veri tabanı e-book çalışmasını başlatan yayınevidir. Tamamlamak üzere olduğumuz online veritabanı sayesinde, gün geçtikçe büyüyen hedef kitlemizin, bir çok kitaptan faydalanmasına ve bunu kitabı satın almadan yapabilmesine imkan sağlayacağız.


İstanbul Medikal Yayıncılık, her zaman etik kural ve kanunların takipçisi ve uygulayıcısı olarak; yasadışı kitap basan ve satan korsan satıcılara tepkisini göstermiş, kendisi ve sektörde yer alan diğer yayınevlerinin haklarının savunucusu olmuştur. İstanbul Medikal Yayıncılığın sektöre girmesi ile beraber yazarlarımız, emeklerinin karşılığı olan telif haklarını almıştır.

İstanbul Medikal Yayıncılık, tüm meslektaşları ile uyum içinde çalışmalarını sürdürmektedir. Yaptığı iş ortaklıkları ile diğer yayınevlerinin de haklarına saygı duyarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimiz, hizmetlerine paralel olarak, Türk tıbbının gelişiminin daimi destekçilerinden ilaç firmalarını da unutmamıştır. Güvenilir ilaç firmaları ile oluşturduğu koordineli işbirliği ile sektöre katkıda bulunmaya devam edecektir.

İstanbul Medikal Yayıncılık, geniş dağıtım ağı ile Türkiye'nin her yerine gönderiler yapmaktadır. Ayrıca kitaplarımıza seçkin yayınevlerinden de ulaşılabilmektedir.

Şirketimiz, tıbbi yayıncılık sektörüne getirdiği yenilikler ve kaliteli hizmet anlayışı ile rekabet yaratarak, sektörün gelişimine katkıda bulunmaya devam edecektir.


Önümüzdeki 10 yıl içerisinde, Türk tıbbi yayıncılık sektörünü, Avrupa standartlarına ulaştırmak, öncelikli hedeflerimizdendir.

Daimi yenilik, kaliteli hizmet anlayışı, emeğe saygı, genç ve dinamik çalışma prensibi ilkelerimizdir.

Başlıca Hizmetlerimiz:
- Basım,
- Dağıtım,
- Süreli yayınlara abonelik,
- İngilizce Tıp kitapları,
- Türkçe Tıp kitapları,
- Tus'a hazırlık kitapları,
- Online hizmet ve abonelik

Etiketler

Ürünlerimiz

Tıp Kitabevi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Tıp Kitabevi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.