Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3,5 star rating
288 oy / 3,57 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 232 833 35 36
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:

JetWash - Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında, Kocaçam Makina Sanayi ve Ekipmanları Ticaret Limited Şirketi adı altında, imalat ve satış sonrası servis hizmetleri ile çalışmalarına başlamıştır. Artan Talepler doğrultusunda, İtalyan sanayi devlerinden Annovi Reverberi S.P.A. firması ile güç birliği yapılarak 1997 yılından itibaren Jetwash markası adı altında profesyonel yüksek basınçlı soğuk ve sıcak yıkama ve iş makinaları üretimine geçmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

JetWash firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

JetWash firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.