Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Ege Halı ve Koltuk Yıkama

3 star rating
108 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Erdoğan Koyuncu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Uğur Mumcu Mah. 8971 Sok. No:5
İzmir / Çiğli
Kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetin esas olduğuna inanan firmamız, her geçen gün kendini daha da yenileyerek kusursuz hizmet sunma çabasındadır. Müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde yerine getirmek, beklentilerini gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Halılarınız, Ege Halı Yıkama Merkezinde profesyonel ekiplerimiz tarafından evinizden alınıp, fırçalama makinesiyle bitkisel bazlı halı şampuanı ve profesyonel ekimiz tarafından yıkanır.

Fırçalama sonrasında halılar şebeke suyu ile durulandıktan sonra santrifüj-sıkma makinasında sıkılarak içindeki su ve kimyasallardan arındırılır.

Sıkma makinesinden çıkan halılarınız kapalı ve yarı açık kurutma odalarında kurutmaya bırakılır.

Kurutma işleminden sonra halılarınızın son kontrolleri yapılır, müşterilerimize hazır hale getirilerek adresinize servis elemanlarımız tarafından teslim edilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ege Halı ve Koltuk Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ege Halı ve Koltuk Yıkama firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.