Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Dinamik Baca

2,5 star rating
198 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
Nevin Sancak
Telefon
:
Fax
:
0 212 294 44 26
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Gürsel Mah. Alay Bey Sok. No:12 Okmeydanı
İstanbul / Şişli

Dinamik Baca - Hakkımızda

1997 yılından itibaren büyükşehir belediyesi çevre sağlığı hizmetleri ve itfaiye daire başkanlığından yetkili ve ruhsatlı baca yağlı kanal su deposu temizliği izolasyonu ve böcek ilaçlama firması olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız kurum ve kuruluşların çalışma şekline uygun şekilde uyumlu olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklıdır. Hizmet kalitemiz sayesinde müşteri referanslarıyla ilerlemekteyiz.
Kaliteli hizmet tesadüf değildir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dinamik Baca firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dinamik Baca firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.