Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
131 oy / 2,66 puan
Firma Yetkilisi
:
Batu Mamenov
Telefon
:
Fax
:
0 216 493 22 22
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Aydıntepe Mah. Yavuz Cad. İ. Koray Sok. 16/b
İstanbul / Tuzla

Erke Workwear - Hakkımızda

2000 yılında kurulan firmamız, Erke İş Elbiseleri Pazarlama İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. olarak, 12 yıllık iş elbiseleri deneyimiyle en iyi hizmeti ve yüksek kalitede ürün sunmayı kendine temel prensip edinmiştir. Erke ürünlerinin her biri kullanıcıların tüm taleplerini karşılayabilmek amacıyla, imalatın her aşamasında ayrı ayrı kalite kontrolünden geçmektedir. Tüm ihtiyaçlara cevap verebilmek adına model, dizayn, kalite ve müşteri hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparak sektördeki farklılığımızı ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Yeniliğe inanan ve iş elbiseleri alanındaki gelişmeleri yakından takip eden genç bir kadroyla yoluna devam eden firmamız, müşterilerimiz için değer yaratmayı, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Erke Workwear firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Erke Workwear firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.