Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
MKB Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj San.Tic.A.Ş.

2,5 star rating
502 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
Cenk Mizrahi
Telefon
:
Fax
:
0 216 593 18 98
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tuzla Kimya Sanayicileri Osb D-13 Tepeören Köyü
İstanbul / Tuzla
Mutlak müşteri memnuniyeti, koşulsuz kaliteli hizmet, birlik ve beraberlik, istikrar ile başarıyı ardında getirir felsefemiz ile 12.000 metrekare OSB arazisi içerisinde 8.000 metrekare kapalı alana kurulu müessesemize ait fabrikamızda, E dalgadan Türkiye'de sadece birkaç fabrikanın yapabildiği CBA dalgaya kadar mukavva çeşitlerini imal etmekteyiz.

50 yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren yönetim kurulu başkanımız eşliğinde, tecrübe ve dinamizmi bünyesinde birleştiren kadromuz, her tür oluklu mukavva kutu ihtiyacınızı, uygun fiyat ve üstün hizmet ile sizlere sunmaktan kıvanç ve onur duyacaktır.

Etiketler

Ürünlerimiz

MKB Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

MKB Oluklu Mukavva Kutu ve Ambalaj San.Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.