Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
60 oy / 3,03 puan
Firma Yetkilisi
:
E.koray Gürbüz
Telefon
:
Fax
:
0 242 344 78 16
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Cumhuriyet Mah. Fatih Cad. 31/3
Antalya / Merkez
Alimar dünya lideri olan birçok markanın distribütörü ya da bayisi olarak çalışmakta olup son olarak 2004 yılında Mitsubishi Heavy Industries Ltd.'nin benzinli jeneratör-motor-motopomp ve 500-2300kVA aralığında dizel jeneratörlerin distribütörlüğünü de almıştır. Ayrıca 2005 yılı başından itibaren de Sim Makine Elektrik San. ve Tic. A.Ş. ünvanı altında 10-2000kVA aralığında Euro Energy markalı dizel jeneratörlerin üretimini yapmaya başlamış ve Türkiye genel dağıtımını üstlenmiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Alimar Makine San. ve Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Alimar Makine San. ve Tic.A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.