Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Marka Stok

3 star rating
359 oy / 3,35 puan
Firma Yetkilisi
:
Türker Yağcı
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Odunluk Mah. Lefkoşe Cad. Mihraplı Plaza İş Merkezi No:9 A/b
Bursa / Nilüfer

Marka Stok - Hakkımızda

30 yıllık geçmişe sahip Çetin Family çatısı altında 2006 yılında kurulmuş olup internet mağazacılığı sektörüne ilk giren firmalar arasındadır. 2006 yılında bankacılık işlemlerindeki açıklar nedeniyle, üyelerin güvenliğini düşünülerek site pasife çekilmiştir.
Gelişen teknoloji sayesinde 2011 senesinde, e-ticaret alanındaki tecrübesi ile dünyaca ünlü markaları, seçkin ürünleri değerli üyelerine özel avantajlarla sunan ayrıcalıklı bir alışveriş sitesi olarak yeniden sektördeki yerini almıştır.
2800 m2 deposu ile yüzlerce marka ve binlerce çeşit ürünü %90'a varan indirimlerle, %100 müşteri memnuniyeti ve %100 orjinal ürün garantisi ile müşterilerine sunuyor.

Etiketler

Ürünlerimiz

Marka Stok firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Marka Stok firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.