Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
78 oy / 3,18 puan
Firma Yetkilisi
:
Kolimat Ambalaj
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Küçükbalıklı Mah. Köşk Cad. No:21-23
Bursa / Osmangazi

Kolimat Ambalaj - Hakkımızda

Kolimat Oluklu Mukavva Kutu Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. 20 Ağustos 1997 yılından beri oluklu mukavva ve kutu sektöründe, toplam 10.000 m2 kapalı alanıyla, Bursa ve İnegöl Yenice Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir.

Oluklu mukavva üretimi hattı hem de kutu üretim hattının olmasının getirdiği avantajı kullanarak; en uygun fiyatla, farklı ve özel çözümleri sahasında uzman kadrosu ile sizin için tasarlayıp üretiyor.

20.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle başta Bursa olmak üzere, Türkiye geneline de hizmet veren firma, 24 saat çalışmaktadır.
Her zaman müşteri istek ve önerilerini göz önünde bulunduran, dünya ambalajındaki gelişmeleri de yakından takip eden Kolimat Ambalaj, oluklu hattı üretim tesisindeki mevcut makine parkına ilave ettiği, cnc ayarlı oluklu hattı jilet kesim makinesiyle müşteri taleplerine hızlı cevap vermede önemli bir avantaj elde etmiştir. Bunlara ilave olarak kutu üretim prosesinde; 3 renkli baskı ve özel kesimli kutu uygulaması da yapabilen baskı makineleri ile her türlü müşteri isteğine cevap verebilir konuma gelerek sektöründe aranan kuruluşlardan biri olmayı başarmak amacındadır.

Başta otomotiv, tekstil, gıda ve mobilya olmak üzere birçok sektöre hitap etmektedir.
Sevkiyatlar, Kolimat Ambalaj'ın kendi nakliye servisi kullanılarak, optimum şartlarda, müşteriye taahhüt edilen zamanda, müşterinin istediği miktarda ve istediği sevkiyat şekliyle( dökme diye tabir edilen bağlanmış, paketlenmiş ya da streslenmiş olarak ) müşterilere ulaştırılmaktadır.
Kolimat Ambalaj, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi sahibi olarak ve müşterinin isteğine uygun kalitede ürünler elde etmek için gerekli olan testleri yaparak, müşterilere ürün ve hizmet kalitesini garanti etmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kolimat Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kolimat Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
16-30 Haziran 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
1.7.2020 - 9.7.2020
16-30 Haziran 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 10.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.