Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
89 oy / 2,75 puan
Firma Yetkilisi
:
Muhammed Acar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Osman Yılmaz Mah. 634 Sok. No:2/2
Kocaeli / Gebze
Düğün organizasyonlarımızda; çiftlerin hayatlarında unutamayacağı anlamlı, neşeli ve hep bir anı olarak kalacak hizmetler sunuyoruz.

Son zamanlarda hepimiz kendi kendimize şu soruyu daha sık sorar olduk; düğünler nasıl olmalıdır? Gelen misafirlerimizi en güzel nasıl ağırlarız? Nasıl onlara güzel, neşeli, sıkılmayacakları, hem mesaj veren hem de eğlendirebilen bir düğün programı sunarız?

Çiftlerin düşünceleri hep bundan ibaret kalmıştır. Ayrıca Müslüman bir insanın hayatında yapacağı her türlü etkinlik sınırları aşmayacak bir durumda olmalıdır. Sizlere sunduğumuz organizasyonla alışıla gelmiş düğün anlayışının dışına çıkıp alternatif bir programla istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şu halde kaliteli ve tecrübeli insanlara gerçekten düğünü düğün gibi sunacak, dini düğün organizasyonlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Referanslarımız, profesyonel ekibimiz ve hayatınızda bir defa yaşayacağınız en güzel anlarda Acar Medya Organizasyon yanınızda!

İlahi, ezgi ve şiirler, semazen Ekibimiz, sunucularımız, tasavvuf müziği ekibimiz, hatiplerimiz, tiyatro ekibimizle düğün, nişan ve sünnet merasimi, açılış vb. tüm özel gün ve gecelerinizde hizmetinizdeyiz...Profesyonel ekibimizle sizlere unutulmaz organizasyonlar sunuyoruz!

Acar Medya Organizasyon olarak vermiş olduğumuz hizmetlerle sizi hayallerinize kavuşturuyoruz.

Önceden insanlar dini düğün yapmaktan çekinirlerdi. Çevremiz gelmeyecek veya dini düğün yaptığımız için sıkılacaklar diye korkarlardı. Kimisi de insan ömründe bir defa yapıyor oynamalı gülmeli eğlenmeli diye düşünürdü. Fakat artık sizlere sunduğumuz bu alternatif organizasyonlarla düşünceler değişti ve dini düğün deyince daha çok sevilmeye, sınırları aşmadan neşeli programlar icra edilmeye başlandı.

Hizmet anlayışımız öncelikle çift taraflı memnuniyeti sağlamaktır. Düğün, nişan, sünnet, açılış vb. organizasyonlarda en üstün hizmeti sunmaya ve referansımızı en üst seviyeye çıkarmaya çalışmak bizim için birinci hedeftir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Acar Medya Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Acar Medya Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
16-30 Haziran 2020 Dönemine Ait Noterlerce Yapılan Makbuz Karşılığı Ödemelere Ait Beyannamenin Verilmesi ve Ödemesi
1.7.2020 - 9.7.2020
16-30 Haziran 2020 Dönemine Ait Petrol ve Doğalgaz Ürünlerine İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 10.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Alkollü İçecekler, Alkolsüz İçecekler, Tütün Mamulleri ve Makaronlara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Dayanıklı Tüketim ve Diğer Mallara İlişkin Özel Tüketim Vergisinin Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Haziran 2020 Dönemine Ait Motorlu Taşıt Araçlarına İlişkin Özel Tüketim Vergisinin (Tescile Tabi Olmayanlar) Beyanı ve Ödemesi
1.7.2020 - 16.7.2020
Yeni Ürünler
Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05 İşkembe Temizleme Makinası-TP.03

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.