Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
323 oy / 3,2 puan
Firma Yetkilisi
:
Yavuz Demir
Telefon
:
Fax
:
0 212 671 86 77
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Metal İş Sanayi Sitesi 5. Blok No:21 İkitelli
İstanbul / Başakşehir
Pak Motor Pompa Hidrofor Makina Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak hidrofor çeşitleri, derin kuyu dalgıç pompa ve motor, aspiratör vantilatör fan çeşitleri, jeneratör, su arıtma sistemleri, klima, kombi, su sayaçları vs. parçaların ve malzemelerin her türlüsü bizde bulunur. Bu işte deneyimimiz olduğu için kendimize bu konuda güveniyoruz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Pak Motor Pompa Hidrofor Makina Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Pak Motor Pompa Hidrofor Makina Sanayi ve Dış Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.