Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Bodrum Bazaar

3 star rating
40 oy / 3,08 puan
Firma Yetkilisi
:
Kadriye Ülküsoy Muslu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İstiklal Mah. Reşadiye Sok. No:44/a
Eskişehir / Merkez

Bodrum Bazaar - Hakkımızda

Eskişehir Şair Fuzuli Caddesi Sağlık Ocağı karşı aralığında hizmet veren hediyelik eşya ve ev dekorasyon ürünleri satışı yapan işyerimiz, yurtdışından ithal ( Endonezya, Afrika, Hindistan ) otantik ürünleriyle 2010 yılından beri hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bodrum Bazaar firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bodrum Bazaar firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.