Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Özlem Dikmetaş Anaokulu

3 star rating
154 oy / 3,16 puan
Firma Yetkilisi
:
Emine Kuzu
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Yıldırım Beyazıt Mah. Fatik Sok. No:312
Ankara / Çubuk
Okulumuz sabah 07:30 ile akşam 18:30 saatleri arasında açık olup, eğitim 08:45 -16:30 arasındadır. Servis ile gelen öğrencilerimiz eğitim saati başlangıcında okula gelir, bitişinde yine servis ile okuldan ayrılırlar. Bu saatler dışında çocuklarımızın okula gelip gitmesi velilerimizin sorumluluğundadır.

Sınıflarımız en fazla 16 / 18 çocuktan oluşmaktadır. 8 / 9 öğrenciye kadar 1 öğretmen, bu sayının üzerinde her sınıfta 2 öğretmen yer almaktadır. Öğretmenlerimizden biri üniversitelerin çocuk gelişimi ve okul öncesi öğretmenliğinden mezun, diğeri kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunu tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Branş dersleri, konularında uzman öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. Modern Dans, Drama, Orff Yöntemi ile Müzik, Sanat ve İngilizce tüm sınıflarımıza, Satranç ise 5-6 yaş gruplarına verilen branşlardır. İngilizce eğitimi, yaş gruplarına gore, haftanın 4 günü bir ders saati ile başlayarak yarım gün eğitime kadar yoğunluğunu arttırır. Branş dersleri, konularında uzman öğretmenler tarafından uygulanmaktadır. Modern dans, drama, orff yöntemi ile müzik, sanat ve İngilizce tüm sınıflarımıza, satranç ise 5-6 yaş gruplarına verilen branşlardır. İngilizce eğitimi, yaş gruplarına göre, haftanın 4 günü bir ders saati ile başlayarak yarım gün eğitime kadar yoğunluğunu arttırır.

Geziler: Okulumuzda geziler eğitim programımızın bir parçasıdır. Her ay, yaş ve eğitim grubuna göre okul dışı gezilerimiz olmaktadır. Gezilere okul servislerimiz ile gidilmektedir. Gezilerden önce aileler, gidilecek yer ve yapılacak aktivite ile ilgili bilgilendirilirler.

Etiketler

Ürünlerimiz

Özlem Dikmetaş Anaokulu firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Özlem Dikmetaş Anaokulu firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.