Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
86 oy / 2,67 puan
Firma Yetkilisi
:
Benan Karaaslan
Telefon
:
Fax
:
0 312 394 25 98
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
İvedik Aydın Plastikçiler Sanayi Sitesi 1536. Sok.( Eski 580 Sok. ) No:6
Ankara / Yenimahalle

Bekasa Metal A.Ş. - Hakkımızda

Alüminyum sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız, alanında uzman personelleriyle birlikte müşteri memnuniyetinin esas alındığı, güleryüzlü hizmet ve sorunsuz teslimat ilkelerini benimsemiş olup, ürün kalitesi ve fiyatlarıyla da siz müşterilerinin aradığınız ürüne kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bekasa Metal A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bekasa Metal A.Ş. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.