Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Güres Group

3 star rating
48 oy / 3,15 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Mustasfa Güres
Telefon
:
Fax
:
0 236 398 75 57
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mütevelli Kasabası
Manisa / Saruhanlı

Güres Group - Hakkımızda

Güres Group, yumurta üretim tesislerinden, yem fabrikasına, viyol fabrikasından, kuluçka, yarka ve damızlık üretim tesislerine, gübre üretim tesisinden, kafes ve ekipman üretim fabrikasına, ülkemizin tek çatı altına toplanmış, en büyük tam entegre yumurta üretim tesisidir. Güres Group, 600.000 metrekarelik açık alan üzerine, 200.000 metrekarelik kapalı alanda, yıllık 800.000.000 adet yumurta üretimi gerçekleştirmekte ve yumurta tavuğu kafes ürünleri ile tüm Türkiye'ye ve yurt dışı pazarına hizmet etmektedir.

Kurulduğu günden bugüne, profesyonel örgütlenme ve kurumsallaşmaya önem vererek, marka ve teknoloji gücünü arttıran Güres Group, doğru hedefler ve stratejilerle büyüyerek, faaliyet alanlarına, yumurta üretim tesisi, yumurta tasnif ve paketleme tesisi, civciv ve yarka üretim tesisi, yem fabrikası, vitamin premix tesisi, soya fasulyesi fullfatt tesisi, kalite kontrol, mikrobiyoloji ve ar-ge laboratuarları, viyol üretim fabrikası, organik gübre işletme tesisi ve kafes ekipman üretim fabrikasını eklemiştir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Güres Group firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Güres Group firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.