Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
79 oy / 2,56 puan
Firma Yetkilisi
:
Songul Ceylan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
474 Sok. 393 Cad. No:2/8 Birlik
Ankara / Çankaya

Masal Parti Evi - Hakkımızda

Masal Parti Evi, ister mekanımızda ister sizin tercih ettiğiniz bir mekanda ve sizin isteğiniz doğrultusunda süslenir ve sizin isteğinize göre hazırlanır.

Temalı partiler, doğum günleri, baby shower, diş budağı, hanımlar günü, kına gecesi gibi organizasyonlarınız için masal parti evi hizmetinizde.

Masal Parti Evi, Birlik 393. Cadde de ferah, sevimli, eğlenceli, merkezi bir konumda olup, Sancak, Yıldız, Kırkkonaklar ve Gaziosman Paşa'nın ortasında yer alır.
Ayrıca kafe alanımızda konuklarınızla sohbet ederken çocuk oyun alanımızda animatör eşliğinde eğlenen çocuklarınızı canlı olarak izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Masal Parti Evi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Masal Parti Evi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.