Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
124 oy / 3,06 puan
Firma Yetkilisi
:
Selim Bayoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 216 391 61 34
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Uncular Cad. No:19/a
İstanbul / Üsküdar
Cubicle yani compact laminat, kraft kağıdının ve reçinenin yüksek ısı ( 150 C ) ve yüksek basınçta ( 100 bar kg/cm2 ) prese girmesi ile oluşan masif dayanıklı bir malzemedir. İstenilen kraft kağıdı ile birlikte istenilen desen ve şekil verilebilmektedir.

Cubicle, iç mekanlardan kullanılan compact laminatlar 2 - 20 mm, dış cephede kullanılan laminatlar 2-13mm arasında istenen her kalınlıkta üretilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Cubicle Kompakt Laminant Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Cubicle Kompakt Laminant Sistemleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.