Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hybe Ambalaj

3 star rating
94 oy / 3,13 puan
Firma Yetkilisi
:
Rahmi Bayir
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Piyale Paşa Mah. Kuzey Sok. No:8/a Çeşme Durağı
İstanbul / Beyoğlu

Hybe Ambalaj - Hakkımızda

Hybe olarak elyaf ve nonwoven çanta imalatı yapmaktayız.

Bezden imal edilen taşıma çantaları;
- Çok amaçlı, kullanışlı, ucuz, etkili bir promosyon ve reklam ürünü için bez çanta idealdir.
- Bölge semt ve mahallelerde elden ele gezer ve uzun süre tanıtımınızı yaparlar.
- Maliyetleri ise karton, kraft çantalara göre daha ekonomik naylon poşetlerden ise çok daha kullanışlıdır. Poşet ve naylon çantaların tabiata verdiği zararları göz önüne alırsak geri dönüşümün haricinde uzun süreli kullanım açısından da yararları aşikardır.

Taşıma amaçlı bez çanta, reklam ve tanıtım amaçlı bez çanta, ambalaj amaçlı bez çanta, koruma ve muhafaza amaçlı bez çanta kısacası baskılı bez çanta burada sayamadığımız birçok sektör için çok amaçlı olarak kullanılabilir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hybe Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hybe Ambalaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.