Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
284 oy / 3,28 puan
Firma Yetkilisi
:
Kadir Akkuş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:

Meram Helva Lokma - Hakkımızda

Ege'nin incisi lokma kadir ustanın maharetli ellerinden çıkan leziz lokma ve lokmalar çok lezzetli oluyor. % 100 beğenme garantisi.


Not: Lokma ve helvalarımız tam otomatik makinayla yapılıp dökülmektedir.

Torbalının ilk lokmacı ve helvacısıyız daima önde hep önde.

Etiketler

Ürünlerimiz

Meram Helva Lokma firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Meram Helva Lokma firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.