Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
IMS Lojistik İthalat İhracat Ltd.Şti.

3 star rating
69 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa İmrak
Telefon
:
Fax
:
0 232 489 44 89
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Talatpaşa Bulvarı No:75 K:7 D:27
İzmir / Konak
2007 yılında İmsan Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, İmsan Uluslararası Nakliyat, Imsan Tarım, Imsan Petrol taşımacılığı şirketlerinden sonra IMS Lojistik İthalat İhracat Ltd.Şti. İzmir'de faaliyetine başlamıştır. IMS Lojistik'in Türkiye'nin iki önemli limanın da yerleşik bulunması hem kara hem de deniz taşımacılığında önemli bir yere gelmesinde katkı sağlamıştır.

IMS Lojistik İthalat İhracat Ltd.Şti., dünyanın her yerinde çok çeşitli lojistik hizmetlerini en iyi kalite de kendine sunmayı hedef edinmiş bir şirkettir.

Lojistik ve operasyon departmanlarındaki tecrübeli personelimiz, forwarding adı altında taşınan malzemenizin planlanma, kontrol ve takibini yaparak, beklendiği gibi varış noktasına zamanında, hasarsız ve ekonomik olarak ulaşmasını sağlamaktadır.

Hedeflerimize adım adım ulaşırken piyasanın derinliğini, farklılığını unutmadan büyük- küçük müşteri gözetmeden; meslektaşlarının da müşterilerine saygı duyarak serbest piyasa koşulları ve rekabet ortamında kaliteli, güvenli hizmeti prensip edindik.

Firmamız müşteri odaklıdır ve firma politikamızın merkezinde öncelikli olarak müşterilerimiz vardır. Beklentileri en iyi şekilde analiz ederek, müşterilerimizin memnuniyetini sürekli kuracak sistemler kurarız. Profesyonel yönetimde ısrarlı olmamız sebebiyle bir çok projeyi başarıyla tamamlamış bulunmaktayız.

Etiketler

Ürünlerimiz

IMS Lojistik İthalat İhracat Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

IMS Lojistik İthalat İhracat Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.