Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Aybastı Onur Kent

2,5 star rating
31 oy / 2,94 puan
Firma Yetkilisi
:
Ozan Kartal
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Esenli Mah. Demirciler Cad.
Ordu / Aybastı

Aybastı Onur Kent - Hakkımızda

Aybastı'daki yepyeni ve prestijli bir projeye imza atan Kartal İnşaat ve Demir İnşaat, bundan böyle Dem-Kar İnşaat adıyla hizmet vermeye devam edecektir.

Aybastı'nın değişen yaşam standartlarına uygun, yeni yaşam alanları inşa etmek için Aybastı Onur Kent projesini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Dem-Kar, olarak hedefimiz; dürüst, güvenilir ve verdiğimiz sözden fazlasını yerine getirmektir.

Aybastı Onur Kent, projesi ile kaliteli, çağdaş, konforlu ve güvenli yaşam alanları oluşturmak hedefimizdir. Dem-Kar İnşaat, olarak yenilikçi bakış açımız, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile Aybastı Onur Kent projesini insanların beğenisine sunuyoruz. Hedefimiz, alışılmışın dışında farklı, konforlu, depreme dayanıklı güvenli yaşam alanları oluşturup, her insanın bir ev sahibi olma hakkına sahip olduğuna inanıyor ve size güvenilir konutlar üretiyoruz.

Dem-Kar İnşaat, olarak bize duyduğunuz güven, talep ve büyük ilgi başarımızı arttıracak ve size daha çok hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Aybastı Onur Kent demek; Yeşil, çevreci, konforlu, çağdaş, huzurlu, sakin, stressiz ve yaşam dolu alanlar demektir.

Çağdaş ev yaşamının vazgeçilmez unsurlarını bir araya getiren ve geliştirilen Aybastı Onur Kent, şehrin içersinde, ama şehrin stresinden çok uzakta, doğanın yeşili ile gökyüzünün mavisinin buluştuğu çok özel bir konumdadır.

Dem-Kar İnşaat farkı ile nefes alan, eşsiz manzaraya sahip, rahat ve ferah yaşam alanları Aybastı'nın merkezinde konumlanan Aybastı Onur Kent ile hayat buluyor, sizde davetlisiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Aybastı Onur Kent firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Aybastı Onur Kent firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.