Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
65 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
İdil Dülgar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Mithatpaşa Cad. No:181/a Karataş
İzmir / Konak

Vitray Atölyesi - Hakkımızda

İnsanlar, yaşam alanlarında kendilerini özel hissetmelerini sağlayacak bir atmosfer yaratmak adına, dekorasyonu bir estetik ihtiyaç olarak her zaman duyumsamışlardır. Vitray da, bu ihtiyaca cevap veren klasik bir zanaat olarak yüzyıllardır ön planda olmuştur.
Vitray Atölyesi olarak misyonumuz, bu klasik zanaatı günümüz modern dekorasyon biçimlerine uyarlarken geleneklerinden de kopmamak, evlerde ve işyerlerinde yaşam alanlarının estetik açıdan daha değerli bir biçime sahip olmasını sağlamak, mekanların mimarisine ve dekorasyonuna uygun tasarımlar sunmak ve tüm bunları aynı zamanda müşterilerimizin tercihleri, kalite, renk ve moda anlayışları çerçevesinde gerçekleştirmektir. Kilise ve camilerdeki renkli camların bakım ve onarımını aslına uygun bir şekilde gerçekleştirerek söz konusu sanatın tarihi örneklerinin sürdürülebilirliğini sağlamak da kendimize görev edindiğimiz işlerdendir. Ayrıca zanaatımızın sinema ve dizi sektöründe de sanat yönetmenlerinin gözdelerinden olmasını dikkate alarak, bu mecrayı da çalışma alanlarımıza katmış bulunmaktayız.
Vitray Atölyesi, sanatsal anlamda mesleki tatmini hiçbir zaman göz ardı etmeden yapacağı müşteri odaklı çalışmalarıyla göz dolduran bir işletme olabilmek için var gücüyle çalışmayı her daim sürdürecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Vitray Atölyesi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Vitray Atölyesi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.