Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
168 oy / 2,76 puan
Firma Yetkilisi
:
İlhan Behramoğlu
Telefon
:
Fax
:
0 212 659 90 43
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tekstilkent Ticaret Merkezi A23 Blok No:16
İstanbul / Esenler
Bilgen Laboratuar Ürünleri 2008 yılından bu yana başta spesifik kimyasallar, araştırma/diagnostik kitleri ve genel laboratuar malzemeleri olmak üzere laboratuar ürünleri sektöründe yerini almıştır. İlerleyen zamanlarda ise ihtiyaca ve çeşitli projelere uygun mikrobiyoloji, moleküler biyoloji ve kimyasal ürünlerin teminini gerçekleştirerek günümüz koşullarında hizmet vermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Bilgen Laboratuar Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bilgen Laboratuar Ürünleri firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.