Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Patsoy - Hizmet Gıda Sebze Paketleme

2,5 star rating
373 oy / 2,98 puan
Firma Yetkilisi
:
Tezcan Kadagan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Kemer Mah. Kemer Cad. 912.sok. No:2
İstanbul / Esenler
Firmamız Hizmet Gıda 50 yıllık tecrübe ve iş bilgisiyle tarımsal ürünler alım satım ve paketleme konusunda kaliteli ürünleriyle hizmet vermektedir.


Tarım ve Köy işleri bakanlığının izni ile paketlemesini yaptığımız kabuklu sarımsak,arpacık soğan,mor soğan,beyaz soğan,diğer soğan çeşitleri ve ayrıca soyulmuş diş sarımsak,soyulmuş arpacık soğan çeşitleri gibi tarımsal ürünlerimiz ile sizlere en kaliteli ve sağlıklı olarak tüm ürünlerimizi PATSOY markasıyla sunmaktayız.Memleketimizin en kaliteli ürünlerinden seçilerek paketlemesini yaptığımız tüm ürünlerimiz tamamiyle hijyenik ortamlarda hazırlanarak ve gıda mühendislerimizin kontrolleri bitirildikten sonra sizlere sunulmaktadır..Siz Sayın Müşterimizle daima birlikte kazanan çağdaş bir kurum olmayı kendimize ilke ve prensip edinmekle kıvanç duyarız.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sarımsak

Sarımsak

Kastamonu yöresinde özenle üretilmiş 250gr. paketlerde.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Gümüş Soğan

Gümüş Soğan

Erdek yöresinde özenle üretilmiş 1000gr. paketlerde.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Mor Soğan

Mor Soğan

Erdek yöresinde özenle üretilmiş 1000gr. paketlerde.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz
Arpacık Soğan

Arpacık Soğan

Karacabey yöresinde özenle üretilmiş 500gr. paketlerde.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Patsoy - Hizmet Gıda Sebze Paketleme firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.