Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Hesaplı Alışveriş

2,5 star rating
48 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Hesaplı Alışveriş
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ortabayır Mah. Itır Sok. 1/3
İstanbul / Kağıthane

Hesaplı Alışveriş - Hakkımızda

Hesaplı Alışveriş; bol ürün çeşidi, uygun fiyatı ve müşteri memnuniyeti sunan, 2012 yılında kurulmuş bir alışveriş sitesidir.

2012 yılından itibaren, en hesaplı alışveriş.

En can alıcı fiyatlar, günün teklifi, kapıda ödeme, 7 gün iade, kredi kartına 12 ay taksit imkanı, güvenli ve hızlı alışveriş keyfi.

Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun, alışverişinize keyif katacak ve bütçenizi koruyacak hesaplialisveris.net sizin de tercihlerinizi değiştirecek.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hesaplı Alışveriş firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hesaplı Alışveriş firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.