Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Dry Shine Kuru Temizleme

2,5 star rating
111 oy / 2,77 puan
Firma Yetkilisi
:
Özlem Umul
Telefon
:
Fax
:
0 232 342 42 44
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
238 Sok. No:1a Bayraklı
İzmir / Bornova
Alışılmışın dışında ferah bir mekanda, kişisel bir özenle ve en son teknoloji makine, ekipmanlardan yararlanarak en titiz hizmeti veren Dry Shine, Bayraklı'da hizmetinize girmiştir. Benzersiz giysi bakım hizmetinden ve ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız giysilerinizi Dry Shine'a emanet edin.

Etiketler

Ürünlerimiz

Dry Shine Kuru Temizleme firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Dry Shine Kuru Temizleme firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.