Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Akkaya Trading Inc

3 star rating
52 oy / 3,17 puan
Firma Yetkilisi
:
Halil I. Akkaya
Telefon
:
Fax
:
+1-239-236-1484
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
3960 Radio Rd #102 Naples Florida
Yurtdışı / Amerika

Akkaya Trading Inc - Hakkımızda

Akkaya Trading Inc bir grup şirket olup iş makinaları, yedek parça, inşaat malzemeleri, akaryakıt, gıda ve sağlık alanlarında faaliyet göstermektedir.

1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan şirketlerimizle ortak sinerji amaçlayarak, Akkaya Trading Inc olarak ithalat ve ihracat sektöründe öncü kuruluşlarla aynı kulvarda sizlere hizmet verme yarışına girmiş bulunmaktadır.

Yedek parçalar, ikinci el iş makineleri, inşaat malzemeleri ve daha birçok alanda sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Dünyanın farklı ülkelerine siparişlerinizi en kısa süre içersinde ve güvenle ulaştırmaktayız. Ürünler size ulaşıncaya kadar güvencemiz altında olup Certificate of origin belgesi ile tarafınıza gönderilmektedir.

İster Türkiye'den isterse dünyanın herhangi bir ülkesinden, eğer faaliyet alanımız olan konularda ihtiyacınız olan malzemeyi bizden tercih ederseniz kaliteyi ucuza mal etmenin keyfini yaşarsınız.
Bu hedefle yola çıkarak profesyonel kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile yedek parça, ikinci el iş makinaları, inşaat malzemeleri ve özel yol yapı ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Akkaya Trading Inc firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Akkaya Trading Inc firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.