Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
69 oy / 3,39 puan
Firma Yetkilisi
:
By_ilyas
Telefon
:
Fax
:
0 212 293 46 16
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Emekyemez Mah. Nazlıhanım Sok. No:10
İstanbul / Beyoğlu

Kevser Avize - Hakkımızda

Kevser Aydınlatma her ölçüde avize ve metal dekorasyon ürünleri ile hizmet vermektedir.

1998 yılından beri sektöründe gelişmeleri yakından takip eden müşteri memnuniyeti odaklı kalite ve güvenden ödün vermeyen Kevser Aydınlatma, sektöründe bir firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün yeni tasarımlar olmak üzere Avrupa'nın değişik ülkelerine ve ünlü tasarımcıların ürünlerine yer vererek bilgi ve birikimini güçlendirmektedir. Bu anlamda güncel trendleri takip etmekte olan Kevser Aydınlatma her yeni gün ürünlerini güncellemesi ve yenilemesi üzerine yoğunlaşmıştır.

Kevser aydınlatma ile modern ve klasik aydınlatma ve aksesuardan oluşan ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir.

Firmamızı farklı kılan sektöründe imalatçı olarak sahip olduğu misyondur. Müşterilerinin ihtiyaçlarını koşulsuz müşteri memnuniyetini kaliteden ödün vermeden sunmayı ilke edinmiştir. Türkiye'de birçok otel, toplu konut ve iş merkezi projelerini yapmakta olan Kevser Aydınlatma profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya özen göstermektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Kevser Avize firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Kevser Avize firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.