Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
GMA Yapı San. ve Tic.Ltd.Şti.

3 star rating
399 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Muharrem Ercan
Telefon
:
Fax
:
0 212 854 00 71
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Güzelyurt Mah. 1. Cadde No:3 ( Teb E5, Beylikdüzü Şubesi Yanı )
İstanbul / Esenyurt
Gama Yapı 1998 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve geride bıraktığı 15 yıl boyunca yaşadığımız mekanların yaşam konforunu ve kalitesini arttırmak misyonu ile binaların ince yapı işlerinde uygulama yüklenicisi olarak yer almıştır.

Etiketler

Ürünlerimiz

GMA Yapı San. ve Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Çatı Malzemeleri

GMA Yapı'da çatı malzemeleri satışımız başlamıştır. Onduline, membran, shingle, osb en uygun fiyatlarla hizmetinizde.
Kategori Kategori
 : Satım İlanları
Tarih Tarih
 : 6.6.2013

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.