Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
95 oy / 2,99 puan
Firma Yetkilisi
:
-
Telefon
:
Fax
:
0 232 446 78 17
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
846 Sok. No:51/z-13 Katipzade İşhanı 1. Beyler Kemeraltı
İzmir / Konak

Ada Medikal Malzeme - Hakkımızda

Firmamız Ada Medikal 2006 yılından bu yana medikal alanda kalite, güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden gururla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Ada Medikal, dürüstlük ilkemiz, sağlığınız önceliğimizdir ilkesi ile çıkmış olduğu yola siz müşterilerimizin de güven ve desteği ile sağlık sektöründeki hizmetlerine devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Ada Medikal Malzeme firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Ada Medikal Malzeme firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.