Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2 star rating
169 oy / 2,49 puan
Firma Yetkilisi
:
Ahmet Konur
Telefon
:
Fax
:
0 212 321 04 60
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Hamidiye Mah. Fatih Sultan Mehmet Cad. Nar. Sok. 14/b Sular İdaresi
İstanbul / Kağıthane

Stand Organizasyon - Hakkımızda

Düğün, davet için şık sandalyeler ve diğer ekipmanlar. Kiralık sandalye , kiralık masa , kiralık supla, kiralık nikah sandalye ve masası, palmiye ısıtıcı kiralama, koltuk ve sedir takımları kiralama, tüm organizasyon ekipmanları kiralama hizmeti.

Etiketler

Ürünlerimiz

Stand Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Stand Organizasyon firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.