Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Safir Reklam Medya

2,5 star rating
80 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Mehmet Emre Serdaroğlu
Telefon
:
Fax
:
0 312 467 68 64
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Beykoz Sok. No:13/b
Ankara / Çankaya

Safir Reklam Medya - Hakkımızda

Web Tasarım Ankara, Safir Medya kurulduğu tarih olan 1995 yılından beri ilkeli, kaliteli ve profesyonel yaklaşımı ile tüm Türkiye'de seçkin bir müşteri portföyüne sahip bir firmadır. Ankara'da web tasarım alanında mutlu müşteri anlayışı ile sektörün öncü firmalarındandır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Safir Reklam Medya firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Safir Reklam Medya firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.