Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Badem Ticaret

2,5 star rating
144 oy / 2,62 puan
Firma Yetkilisi
:
Ruhi Badem
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Cad. No:53
Çanakkale / Ezine

Badem Ticaret - Hakkımızda

1979 yılında Zahit Badem mangal kömürü ile başlayan ticareti 1983 yılında zahire ticareti ile devam edip 1996 yılında yem ve gübre sektörüne girmiştir. 2010 yılında ise içecek ve linyit kömürü sektörüyle devam ederek 2011 yılında Badem Tarım ve Orman Ürünleri Turizm Gıda İnşaat Nakliye Ticaret Limited Şirketi adı altında ticaretimize devam etmekteyiz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Badem Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Badem Ticaret firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.