Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
47 oy / 3 puan
Firma Yetkilisi
:
Umit Boyali
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Antalya Havalimani Dış Hatlar Terminali C Blok
Antalya / Alanya

Paradise Transfer - Hakkımızda

Paradise Transfer birçok havaalanında iş ortakları ile birlikte taşımacılık hizmeti veren bir şirkettir.

Dünya çapında oluşturmuş olduğumuz sinerjiyi müşterilerimize en uygun fiyata en kaliteli hizmet sloganıyla sunuyoruz. Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak tek hedefimiz ve amacımızdır.

Her geçen gün hizmet verdiğimiz bölgeleri arttırarak alternatif ve uygun çözümleri müşterimize sunmaya çalışmaktayız.

Bu nedenle yeni iş ortaklıklarına sıcak bakıyoruz.

Soru veya sorunlarınız var ise lütfen iletişim bölümünü kullanarak bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Paradise transfer, lüks araç kiralama konusunda deneyimli ve genç kadrosu ile çağı yakalayan, teknolojiyi takip eden ve sürekli eğitime inanan bir firma olarak sektörde yerini almaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Paradise Transfer firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Paradise Transfer firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.