Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
AB Teknik Makina Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti.

2,5 star rating
39 oy / 2,92 puan
Firma Yetkilisi
:
Burhanettin Ünver
Telefon
:
Fax
:
0 216 496 56 33
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
M. Akif Ersoy Mah. Ziyaülhak Cad. Bademli Sok. No:7/1
İstanbul / Sultanbeyli
Firmamız 1998 yılında kurulduğumuz yıllarda, ısıtma soğutma, güneş enerjisi sistemleri konusunda faaliyet gösteriyordu, daha sonrasında ülkemizde havalandırma kanalı ve mutfak yağlı kanal temizliği konusunda hizmet açığını fark ettik.

Profesyonel bir kadro kurarak 1999 yılında, bu konudaki çalışmalarımıza hız verdik, Türkiye ve Yurt dışında ciddi bir müşteri portföyü oluşturduk. Yaptığımız her işi söz verdiğimiz şekilde teslim ettik. En büyük reklamımız bir önceki işimiz oldu.

Etiketler

Ürünlerimiz

AB Teknik Makina Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

AB Teknik Makina Temizlik Hizmetleri Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.