Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
236 oy / 2,86 puan
Firma Yetkilisi
:
Burak Bohça
Telefon
:
Fax
:
0 312 841 64 92
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Balıkhisar Mah. Esenboğa Yolu 25.km
Ankara / Akyurt
1968 yılında mobilya imalatıyla işe başlayan firmamız, 1982 yılında ahşap ambalaj sektöründeki ihtiyacı fark ederek ahşap palet ve ahşap ambalaj sandığı üretimine başlamıştır.

1995 yılında şirketleşerek kurumsal yapı için ilk adımını atan firmamız aynı yılda şuanda üretimini sürdürmekte olduğumuz Ankara Esenboğa'daki 6.500 m2 kapalı alanlı, toplam 8740 m2'lik kendi mülkü olan tesislerine taşınmış olup, Türk sanayicisi ve ihracatçısına hizmet vermeye devam etmektedir.

2012 yılında Türkiye sanayisinin kalbi olan İstanbul'da daha iyi hizmet verebilmek için yine kendi mülkü olan Marmara satış ofisini İstanbul Kurtköy'de hizmete açmıştır.

Firmamız uzman kadrosuyla ahşap ambalajın Türkiye'deki sayılı isimleri arasında yerini almıştır.

Halen TR-109 kod numarasıyla ISPM 15 standartlarında imalat yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

E-Pack

E-Pack

E-pack'de kullanılan malzemeden dolayı ( kontraplak - osb ) nem üretmez ve suya karşı dayanıklıdır.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Erginay Ambalaj Tic.Ltd.Şti. firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09 İşkembe Temizleme Makinası-TP.07 İşkembe Temizleme Makinası-TP.05

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.