Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
69 oy / 3,14 puan
Firma Yetkilisi
:
Çağrı Özpideciler
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Turgut Özal Bulvarı 2. Kısım Mah. Doğayı Sevenler Sitesi 74 Apt. Boğazköy Bahçeşehir
İstanbul / Arnavutköy
Fırdavat uzun yıllar tecrübe ettiği makine sektörü tecrübesini fırsat omurgası üzerinden 9 farklı kategoride hizmet sunuyor!

Fırdavat e-ticaret, makine, uluslararası ticaret, internet, pazarlama ve sosyal medya üzerinde uzun yıllar profesyonel deneyim kazanmış uzman bir ekip tarafından yönetilmektedir.

firdavat.com uzman bir ekip tarafından yönetilen bünyesinde onlarca ürünü barındıran bir fırsat sitesidir.

Ürünlerimiz; motor, rulman, kasnak, redüktör, servo motor, dişli, pnömatik, dc motor, kaplin, servo, nemölçer, sensörler, skf rulman ve kayış olmak üzere başlıca ürünlerimiz bunlardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Fırdavat Rulman ve Pnömatik firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fırdavat Rulman ve Pnömatik firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.