Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
336 oy / 2,8 puan
Firma Yetkilisi
:
Ali Goral
Telefon
:
Fax
:
0 232 375 56 56
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
129/4 Sok. No:40 4. Sanayi Sitesi
İzmir / Bornova

GFS Makina - Hakkımızda

GCI INC. olarak 1998 yılında A.B.D'de kurulan ve portföyünde ki yazılım projelerinden biri olan web tabanlı halı yıkama fabrikaları için sipariş alma ve takip etme yazılımını geliştiren bir firmadır.

Firmamız, A.B.D'de ki sektör bilgi ve deneyimlerini göz önüne alarak 2011 yılından itibaren Türkiye'de üretilen halı yıkama makinalarının A.B.D.'de satış ve pazarlamasını yapmaktadır. 2012 yılı ile beraber de sahip olduğu birikimi Türkiye pazarında göstermek amacıyla satış ve pazarlama ağını oluşturmuş ve CleanPro System's markası ile hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız, halı yıkama makinaları için gereken sarf malzemelerinin de satış hizmetini vermektedir.

Firmamız, ürünlerimizin satışını yaparken, müşterilerinin ihtiyaçlarının en doğru şekilde tespit edilerek, yatırımlarından maksimum kazanç ve geri dönüşümü sağlamasını amaç edinmiştir. Bu sebeple leasing sistemi veya en uygun kredili ödeme seçeneklerini uygulamaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

GFS Makina firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

GFS Makina firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Aktüel Site
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firma tanıtım işini en iyi yapan şirket rehberi firmasayfasi.com , RSNet Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. firması tarafından projelendirilmiştir
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.