Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Yücel Triko

2,5 star rating
267 oy / 2,79 puan
Firma Yetkilisi
:
Yücel Temizyürek
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
-
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:

Yücel Triko - Hakkımızda

1968 yılında Gaziantep'te kurulan ve bugün sektöründe markalaşma sürecine hız veren ender firmalardan biri olan Yücel Triko yüksel teknolojiye sahip modern tesisleri ile ülke insanlarına katkı olmaya devam ederken üretimde yakaladığı kalite rahatlık, şıklık ve sadelik beğeni toplamaya devam ediyor.

Kaliteden ödün vermeden imalatını yaptığımız ürünleri, en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Uzman kadromuz, eğitimli personelimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edindik. Farklı modelleri ve kalitesi ile firmamız, sektörün önde gelen isimleri arasında yerini almıştır. Yılların tecrübesi ile yolumuza devam ederken, her geçen gün yenilenip, büyümekteyiz.

Başlıca hizmetlerimiz;
- Triko bayan yelek
- Triko bayan ceket

Toptan satışımız vardır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Yücel Triko firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Yücel Triko firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.