Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Temiz Ev Temizlik Şirketi

3 star rating
71 oy / 3,1 puan
Firma Yetkilisi
:
Handan Kar
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Tatlısu Mah. Tuncay Sok. Berat Sit. B3 Blok
İstanbul / Ümraniye
Temiz Ev Temizlik Şirketi; ev, ofis, büro, hastane temizliği gibi birçok küçük ve büyük çaplı temizlik işine imza atmıştır. Bu hizmetlerin hepsinden alnımızın akıyla çıkmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuiyetini sağlamak ve müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak en önemli ilkelerimizdir. Bunun yanında; sizin görüş, öneri ve eleştirileriniz bizim ilerlememizdeki en büyük etkenlerden birisidir ve umarız ki böyle olmaya devam edecektir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Temiz Ev Temizlik Şirketi firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Bayram Temizliği %30 İndirimli

Bayram temizliğinde %30 indirim fırsatını kaçırmayın.
Kategori Kategori
 : Kampanya İlanları
Tarih Tarih
 : 27.8.2010

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.