Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
456 oy / 2,82 puan
Firma Yetkilisi
:
Hüseyin Ölmez
Telefon
:
Fax
:
0 236 427 21 69
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Akhisar Org. San. Böl. 2. Cad. No:20
Manisa / Akhisar

Hilal Helva - Hakkımızda

Hilal Helva olarak Akhisar Organize Sanayi bölgesinde helva, tahin, pekmez, lokum, simitlik susam üretiyoruz.
Hijyen kurallarına uygun kaliteli üretimi, kendisine düstur edinmiş bir firma olarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için, tüm altyapımızı hazırladık. Firmamız ISO 22000:2005 kalite güvence belgesine sahiptir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Hilal Helva firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Hilal Helva firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.