Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
49 oy / 2,9 puan
Firma Yetkilisi
:
Suna İlhan
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Atatürk Mah. Melek Sok. No:23/7
Ankara / Sincan
Danışmanlık hizmetlerimiz tikler, alt ıslatma, sigara bırakma, depresyon, panik atak, özgüven eksikliği v.s. konularda devam etmektedir.
Eğitimlerimiz : hızlı okuma, başarı motivasyon, keşif gücü, satranç, etüt, satış pazarlama, zaman yönetimi, kişilik analizi, aile içi iletişim, farkındalık, öğrenme becerisi, hedef belirleme, arapça, ingilizce, tiyatro, gitar eğitimleri verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Deha Eğitim ve Danışmanlık firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Deha Eğitim ve Danışmanlık firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.