Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

3 star rating
68 oy / 3,29 puan
Firma Yetkilisi
:
Emir İnanmış
Telefon
:
Fax
:
0 216 420 10 01
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Ordu Cad. No:2 Sarıgazi
İstanbul / Ümraniye
Sesinoks 1993 yılında gıda ilaç kozmetik ve kimya sanayinin akış ekipmanları konusunda gereksimlerine cevap vermek üzere kurulmuş olup geniş stok olanakları, deneyimli satış ekibi ve lojistik hizmetleri ile hızlı ve doğru malzeme sunmaktadır.
SESİNOKS DIN, SMS, ISO, IDF ve benzeri normlarda malzemeleri yüzey kaliteleri ve ölçülerine bağlı olarak stoklarında bulundurmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Sesinoks Paslanmaz Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Sesinoks Paslanmaz Ltd Şti firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.