Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Femaş Makine Sanayi

3,5 star rating
142 oy / 3,58 puan
Firma Yetkilisi
:
Cihat Akkuş
Telefon
:
Fax
:
0 256 212 25 42
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Astim O. S. B. 3. Cad. No:6
Aydın / Merkez

Femaş Makine Sanayi - Hakkımızda

Aydın Astim O.S.B. de Vibrasyon Motorları, Polisaj Motorları, Zımpara Taş Motorları, Kaynak Makinaları, Profil Kesme Makinaları ve Özel elektrik motor imalatları yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Resim Yok

Vibrasyon Motoru

0,18 Kw dan 3 Kw a kadar 3000 d/d - 1500 d/d - 1000 d/d olarak üretimi yapılmaktadır.
Ürün Fiyatı : Firmaya sorunuz

İlanlar

Femaş Makine Sanayi firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Vakumlu Çörekotlu Lor Peyniri 500 gr. Ovacık Organik Bal Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.