Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
83 oy / 2,88 puan
Firma Yetkilisi
:
İlhan Çelik
Telefon
:
Fax
:
0 272 353 1035
Gsm
:
Web
:
-
Sektör
:
Adres
:
Denizli Cad. Kızılay Sinema Yanı No:19
Afyon / Dinar

Uğur Otomotiv - Hakkımızda

Firmamız uzun süredir pirelli bayisi olarak faliyet göstermiştir. 2007 yılında bünyesine katıldığı CONTİNENTAL satıcılığı ile Lastik sektöründe bir numara olduğumuzu söylemiyoruz, fakat güven, dürüstlük, samimiyet ve hoşgörü ile çalışmak istiyorsanız, işte bunu size garanti ediyoruz. Biz inanıyoruz ki ; '' Sizin işiniz bizim işimizdir, çünkü bizim işimiz sizin işinizin varlığı ile kaimdir '' .
Bu meziyetleri kendine ilke edinmiş firma olan UĞUR OTOMOTİV deneyimli kadrosu ile sizlere hizmet etmenin mutluluğunu duyacaktır . Firmamız dünyanın önde gelen oto lastik üreticilerinden Continental'nin son teknoloji ürünlerinin Parekende ve Toptan satışını yapmaktadır. Continental ürünlerine bünyemizde uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Ürünlerimiz

Uğur Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Uğur Otomotiv firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.