Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum
Fatih Sondaj

2,5 star rating
55 oy / 2,95 puan
Firma Yetkilisi
:
Mustafa Oduncu
Telefon
:
Fax
:
0 332 322 63 16
Gsm
:
-
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Meram Sanayi Sitesi Pervane Sok. No:96
Konya / Meram

Fatih Sondaj - Hakkımızda

Fatih Sondaj Konya'da torna işleri, sondaj ağırlığı ve sondaj manevra başlığı imalatı, sondaj tij borusu tamiri, sondaj tij borusu yenileme ve değiştirme, sondaj ara sapı ve sondaj yedek parça imalatı, sondaj tij manşonları imalatı ve tiz maşon imalatı, sondaj maşonu ve sondaj talisiye imalatı, sondaj kılavuzu ve sondaj matkap sapı imalatı yapmaktadır.

Etiketler

Ürünlerimiz

Fatih Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Fatih Sondaj firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.