Üye Girişi / Firma Ekle
Şifremi Unuttum

2,5 star rating
53 oy / 2,87 puan
Firma Yetkilisi
:
Bulent Gül
Telefon
:
Fax
:
-
Gsm
:
Web
:
Sektör
:
Adres
:
Deniz Mah. 124. Sok. No:30/a
Antalya / Merkez

Damla Spot - Hakkımızda

Damla Spot Hurdacılık 1995 yılından bu yana Antalya’da faaliyet göstermektedir. Spot sektöründe kalite ve güvenirliliği ilke edinen damla spot ticaretini yapmakta olduğu 2. El ürünlerin alım ve satımında dayanıklılık kalite, kullanım durumu, kullanım süresi deformasyon vb. kriterlerde detaylı bir incelemeyle maksimum müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Faaliyet alanımız içinde otel eşyaları, otel hurdaları, beyaz eşya, elektronik eşya, küçük ev eşyaları, ofis mobilyaları ve malzemeleri, yemek odaları, yatak odaları, oturma gurupları gösterilebilir. Aynı zamanda 2.el eşyalar için ekspertizlik hizmeti de verilmektedir.

Etiketler

Ürünlerimiz

Damla Spot firma tanıtımında kayıtlı ürün yok

İlanlar

Damla Spot firma tanıtımında kayıtlı ilan yok

İlgili Bağlantılar

Sponsorlar
Vitrindeki Firmalar
Vergi Takvimi
Yeni Ürünler
Barkod Yazıcı CITIZEN CL-S621 Barkod Yazıcı Datamax I4212 11000 akım ve zaman ayarlı Tavuk Ayağı Temizleme Makinası-TD.06 Kuzu Ayak Paça Temizleme Makinesi- TK.01 İşkembe Temizleme Makinası-TP.09

Firma Rehberi
Ürünler - İlanlar - İstanbul - Ankara - İzmir - Bursa
Bu site XHTML ve CSS kriterlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Siteyi en iyi 1024x768 ve üzeri çözünürlüklerde görüntüleyebilirsiniz.
Firmaları tanıtım amaçlı hazırlanan www.firmasayfasi.com , içeriğinde reklamı yapılan şirketleri ve yayınladıkları telefon numaraları , adresleri gibi bilgileri doğruluk testinden geçirmek zorunda değildir.
Tüm firma tanıtımları , ürünler ve ilanlar ile bunlara ait videoları ve resimleri üye şirketler tarafından kayıt edilmiş olup www.firmasayfasi.com editörleri tarafından onaylandıktan sonra sitede yayınlanmaktadır
Çalışma prensiplerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları sayfalarımızı ziyaret ediniz.